Dylan Hartley wśród trzech napastników, powołanych na niszczący weekend dla Anglii

Plany Eddie Jones na jesień testy są w niebezpieczeństwie bycia poważnie zakłócony, po trzy z jego najsilniejszych do przodu wymieniania następujące weekend Europejskiej mecze. Kapitan Anglii, Dylan Hartley, prop Joe Marler i No8 Nathan Hughes musi wszystko teraz wziąć dyscyplinarnego przesłuchaniach w Londynie w środę.

Hartley, nie obcy sądowe o łamali się 60 tygodni w zawieszeniach w swojej karierze, były wymieniane na uderzające głową prop Clermont Auvergne Rabah Slimani jak on wyczyszczone, ruck w pierwszej połowie Northampton porażka w sobotę. 31-letni był wysyłane do grzechu bin ale World Rugby polityki zerowej tolerancji na urazy głowy ma podpowiadał cytujących urzędnik, Douglas Hunter Szkocji, wybrać dziwka ma świeży przypadek odpowiedzieć.

Punkt wejścia low-end do uderzające jest dwa tygodnie tak, nawet jeśli on zostali uznani winnymi, Hartley’s szanse wyposażony w Anglii otwarcia Test z Argentyną na 11 listopada pozostać dość dobry. On otrzymał zakaz sześciu tygodni w grudnia 2016 do uderzające flanker Leinster Sean O’Brien, w meczu Pucharu Mistrzów i ten ostatni incydent ma przyjść w dziwnym momencie dla Hartley, Saracenów Jamie George montażu przemawiających za jego Anglii Zaczynając jersey.

Marler jest również z powrotem w stacji dokującej, tym razem za porzucenie przedramienia na osy woli Rowlands podczas arlekiny porażka w Coventry . Prop obrony będzie opierać się na pozornej porażki Rowlands zwolnić nogę po rozwiązania, ale jego działania nie zaimponować irlandzkiego komisarza powołując, Murray biały. Obaj zawodnicy mają ich w sprawach rozpatrywanych przez zespół trzech człowiek składa się z Jeremy Summers w Anglii, Walii Rhian Williams i były trener Szkocji Frank Hadden.

Jones będzie również bacznie obserwować na wynik firmy Hughes słuchu po No8 został wymieniony za niebezpieczne walki na pół mucha młody arlekiny Marcus Smith w samym meczu. Anglii nie mają ogromną ilość pokrywa w tej pozycji po kontuzji, Billy Vunipola i Jack Clifford.

Hughes, głosowało człowiek niedzielnego meczu, pozostawi spory otwór, gdyby był marginalizacją, jak również. Osy man otrzymał komisarza cytujących ostrzeżenie w ubiegłym miesiącu do bicia na szyi i twarzy Bath Taulupe Faletau podczas prowadzenia piłki.Ani z tych dwóch alternatyw Premiership w formie, Exeter Sam Simmonds i kąpiel w Zach Mercer, posiada nakładkę między nimi i Jones dotychczas ma się mało skłonność, aby powrócić do bardziej doświadczonych nazwy jak Gloucester’s Ben Morgan lub Simmonds kolega z zespołu Thomas Waldrom.

Oprócz Marler, Arlekinów miał inny naprzód cytowane po porażce 41-10 w niedzielę. Flanker Dave Ward jest rzekomo uderzył jego przeciwieństwo numer Thomas Young z głową w 47 minucie i będzie mieć jego przypadku rozpatrywane w Londynie w środę.

Quins Anglii skrzydłowy Marland Yarde została zdegradowana do ławki dla klubu A League gra przeciwko Gloucester, po upadku z pierwszej drużyny na biednych czasomierz.