Hiszpania- mecz piłki nożnej

Atletico Madryt 2-0 Deportivo La Coruna
Nie ma znaczenia, piłka nożna chwile, jak również. W środku szaleństwa, mecz deficyt, zarządzanie i odpowiedzialność ogromna, Zawodowej Ligi Piłkarskiej i hiszpański futbol wykazały całym świecie prawdziwy poziom ich przywódców i bezczelny brak przezorności.Należy również zadać sobie pytanie, celem założenia kibiców przyjść na mecz. Nie jest jasne, to nie jest tak tolerancyjny, Amnestia, że kluby piłkarskie oferują poszczególne branży od swoich wyznawców, aby wykorzystać ten rodzaj sportu, uwolnić swoje instynkty pierwotne i smarujemy tak irytujące nazwa hiszpańskiego futbolu. „Ożywiają, dodają kolorowe, podróżuje lub z komputera”, a nie wymówek, zbyt manidas i tani, aby nadal spełniać nie jest jasne, tolerancji i wsparcia, udowodniono, że związek z grupy barbarzyńców, którzy korzystają stadiony piłkarskie, aby grozić, obrażać i atakować bezkarnie.

mecz
Organów ścigania, również pozostały, impregnowane w śmierdzący miast niepełnosprawności,mecz a ponadto, tolerancja w związku z przemocą w próbce bardziej niestabilną sytuację, że nie zagrają w Hiszpanii, zainfekowanego do szpiku kostnego z powodu niekompetencji i korupcji wśród swoich klas, przywódców. Nie jest uzasadnione, że wczoraj grał w piłkę nożną. Nie rozumiem, że nikt nie wiedział, co frakcji bardziej gwałtownych tych i innych zespołów zorganizowane zostały podzielone na setki kilometrów, kolizji na szeroką skalę. I nie dopuścić, aby duma rannych do piłki nożnej, bardziej wartościowe, niż ludzkie życie. – Wpływy przypuszczać, że zaproszenie na demonstrację protestu przed próbą ograniczenia  mecz naszej wolności, przede wycięcia dla zdrowia lub po prostu mecz z powodu korupcji, bezmyślne naszych polityków, wymagają zwiększonej uwagi i policyjnej kontroli, co Generalnym bitwą planowanej daty i czasu. One zawsze były priorytety.Z przeszłości, 18 maja, w dzień pochodzenia tego sporu poprzez przeprowadzenie tytułu mistrzostw, kilka amatorskich sportowi w la Coruña, udało się zapobiec i wyeliminować to konfrontacja.

Wygrany mecz

W niestabilnej rzeczywistości Hiszpanii pozostał zatrzymała się na mecz piłki nożnej. Tylko stosunek większej części kondygnacji Calderon sobie na ultras, kiedy próbowali przerwać milczenie, że tępił partii, daje nadzieję na to, że w końcu, słuchaj inne priorytety.Na Madryt rekord przewyższa dobry Malaga. Malaga 1-2 Real Madryt.Do 16 zwycięstw z rzędu, zgromadzonych dla zespołu Ancelotti na przekroczyła dobry Malaga, że w żadnym momencie stracił twarz partii. Bramki Benzemy (17) i Bale (83), pomoc ze strony Cristiano Ronaldo, zrobił, bezużyteczne, gol Santa Cruz (91), co on zrobił dla sprawiedliwości wysiłku dwoma miastami. Duża partia guardametas, zwłaszcza Skale, i szary spotkania Иско, który został usunięty z boiska za dwie żółte niesprawiedliwe, ale co otrzymał owację na stojąco i uznanie, że to był jego dom, w znak wielkości hobby historii rozwoju chińskiego.

Busquets i Brawo twierdzą, Barca. Valencia 0-1 Barcelona
Pomimo wątpliwości, Luis Enrique, gol, w skrajnym przypadku – Busquets (93) dał zwycięstwo Barcelony w meczu zrównoważone. Brawo, odegrał kluczową rolę w zwycięstwie kilka сейвов, szczególnie w drugiej części, kiedy spotkanie przekształciła się w sekwencję uderzeń między dwoma zestawami, którzy woleli w walce w rozwoju gry. „Barcelona” zwyciężyła w bitwie, ale znowu mecz pojawić się jako komputer bez tożsamości i bez planu zarządzania, jest to, że trzeba zacząć się martwić, Luis Enrique.W „Sewilla” mknie w Grenada. Sevilla Granada 5-1.Sevilla pokonała w drugiej części Granada, że mecz zakończył się obłąkany. Pierwszy gol Бакка (23), nagrany po wyraźnie brakuje do bramkarzowi  zaprasza na przykład do tego, że to był mecz z części drugiej. Pomimo jak karny El-Arabi (41), Granada rozcieńcza się z drugą bramkę, sevillista praca Banega (66). Od tamtej pory zestaw Caparrós spadł do farszu i Бакка ponownie (80), Mbia (90) i Гамейро (93) zawarły w partii.